Stangresnė ir jaunatviškesnė oda

Atliekant mikroadatinę terapiją su radijo dažniu, paveiktoje zonoje suaktyvėja kolageno gamyba, todėl oda sustangrėja, tampa jaunatviškesnė. Ši procedūra puikiai tinka norintiems sumažinti smulkias raukšleles, išsiplėtusias poras ar pagerint randų bei strijų išvaizdą. Visa tai pasiekiama be sunkaus po procedūrinio laikotarpio, taip pat procedūrą galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

shutterstock_2203332343-1-aspect-ratio-739-571

Procedūros privalumai

  • Šį procedūra yra efektyvi siekiant atjauninti odą. Greitas ir ilgalaikis odos stangrinimas ir raukšlių mažinimas. Naujo kolageno gamybos stimuliavimas. Odos tekstūros ir tonuso gerinimas.
  • Mažina  randus ar po aknės likusius randelius bei kitus odos nelygumus. Ši procedūra skatina kolageno gamybą .
  • Gydo hiperpigmentaciją. Procedūra tinka beveik bet kokio tipo ir atspalvio odai. Tuo pačiu metu ji gali būti naudojama pigmentinėms dėmėms ir saulės padarytai žalai pašalinti.
  • Mažina porų dydį. Ne tik pagerina Jūsų odos tekstūrą, bet ir valo bei sumažina Jūsų poras. Tai sumažina bėrimų dažnį ateityje ir ilgą laiką išlaiko Jūsų odą švarią.
  • Naikina strijas šlaunų, pilvo, krūtinės srityse. Procedūra koreguoja spalvinius pakitimus, kad strijos būtų mažiau pastebimos. Ji taip pat sumažina celiulitą gydomoje vietoje ir padidina odos elastingumą.
  • Po procedūros oda greitai atsistato. Atlikus procedūrą po 1-2 dienų galima atnaujinti įprastą veiklą.
  • Procedūrą galima atlikti visais metų laikais.

Patikima komanda geriausiam rezultatui

Tikimės, kad mūsų ilgametė patirtis grožio industrijoje ir didelis nuolatinių klientų ratas suteiks vidinę ramybę ir pasitikėjimą renkantis mus.                     

✓ Sertifikuoti medicininiai aparatai sukurti pasiekti efektyvių rezultatų 

✓ Gydytojų diagnostika ir konsultacijos

✓ Suteiksime kokybiško darbo garantiją

✓ Kvalifikuoti ir savo darbą mylintis estetinės medicinos specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus ir atliks kokybišką paslaugą. 

✓ Saugi ir ramybe dvelkianti OŽ Medbeauty grožio namų aplinka

✓ Nenutrūkstama konsultacija prieš ir po procedūros

05-min-1-aspect-ratio-808-764

MIKROADATINIS ODOS ATJAUNINIMAS RADIODAŽNIU – Kainos

Dažniausiai užduodami klausimai

Rezervuokite jau dabar

Registracija telefonu

+370 655 58319