GROŽIO IR ESTETINĖS MEDICINOS PASLAUGOS

OZmed Beauty rasite inovatyviausias, pažangiausias ir visame pasaulyje vertinamas  estetinės medicinos ir grožio procedūras skirtas gerinti odos būklei.

Sveiką ir  jaunatvišką odos išvaizdą mes galime išsaugoti ir puoselėti dėka šiuolaikinių, inovatyvių technologijų  kombinuojant  grožio ir estetinės medicinos procedūras.

Dvidešimt metų grožio industrijoje leido sukurti veikiančias sistemas ir procedūrų kombinacijas, kurios leidžia mums ne tik viduje jaustis energingais ir jaunais, bet ir išorėje išsaugoti jaunatvišką, sveiką, bei spindinčią išvaizdą.

Profesionalių gydytojų dermatologų, bendrosios praktikos slaugytojų, grožio terapeutų komanda pasiruošusi išgirsti Jūsų lūkesčius ir pateikti geriausius pasiūlymus pasiekti rezultatų odos gerinimo kelyje.

Išpopuliarėjusios procedūros tokios kaip Hifu, Secret Rf , PRP ar kitos procedūros gali būti efektyvios tada , kai parenkamos personalizuotai Jūsų odai.

Gydymas kartais gali būti dar veiksmingesnis, kai jis derinamas skirtingais gydymo būdais, padedant pasiekti optimalių rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką. Kaip visada, mūsų gydytojai ir grožio terapeutai padės Jums sukurti individualų gydymo planą, pagrįstą Jūsų poreikiais, tikslais ir pažanga!

Anti-aging procedūros, estetinės ir lazerinės procedūros, plaukelių šalinimas, galvos odos plaukų slinkimo mažinimas ir plaukų augimo skatinimas apima įvairių procedūrų kombinacijas .